1 Şubat 2012 Çarşamba

Midyat Kaymakamı Değil AKP Kaymakamı


Midyat Kaymakamı Fatih Akkaya, 7 Ocak günü yapılan kongrede seçilmen AKP Midyat İlçe Başkanı Hüseyin Çelebi'yi, 12 Ocak günü kutlama ziyaretine gitti. Parti ilçe teşkilatında gerçekleşen ziyarette Kaymakam Akkaya, yeni seçilen yönetime başarılar diledi. Ziyaret sırasında çekilen görüntülerde Kaymakam Fatih Akkaya'nın yaptığı konuşmada BDP'ye karşı AKP İlçe başkanına tavsiye ve uyarılarda bulundu, Akkaya'ın söyledikleri bir ilçenin tüm parti ve topluma eşit yaklaşmadan çok AKP'in kadrolu çalışanı oldugu izlenimi verdi ve Midyat halkı tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

İşte Kaymakam Fatih Akkaya'nın görüntülerdeki konuşması.

''Bu seçim Midyatımız ve bölgemiz için çok önemli. Midyat kaledir, burayı mahalli seçimlerde kaybetmemek lazım. 2014 mahalli idareler seçimlerine, yeni seçilen bu teşkilat ile girilecek olması isabetli olmuştur.

Midyat onların kızıl elması. Midyat kaledir, burayı mahalli seçimlerde kaybetmemek lazım. Burası gitti mi veya düştü mü, onlar için büyük anlam ifade edecektir. Bu kadar insana yazık olur, günah olur. Mahalli seçimler kaybedilirse, Estel'de (eski Midyat) ve Midyat’ta üzülen çok insan olacaktır. Bu yönetim ile 2014 seçimlerine girmek isabetli olmuştur. Midyat için hayırlısını diliyoruz. Belki mahalli seçimlerde Midyat’ta olamayacağız ama gözümüz de, gönlümüz de hep Midyat’ta olacaktır.''

Hiç yorum yok: