14 Eylül 2011 Çarşamba

Kirli Devlet Kirli Basın

SERHAD ROJ

Türk devleti en sonunda Kandil’de yaşanan sivil katliamlar hakkında açıklama yaptı. Açıklamasını da kendisine yakışır şekilde yaptı. Her zamanki gibi ‘Türk devleti hiçbir zaman sivillere’ zarar vermemiştir. Bugün itibariyle Dışişleri Bakanlığı basına duyurdu; „harekat sırasında hiçbir sivilin zarar görmediğini açıkladı...“

Kandil köylerinde öldürülen 7 Kürt peki nasıl öldürüldü? O paramparça olan cesetler, küçücük bebeğin hali nedir. Güney Kürdistan yetkilileri olsun Kuzey Kürdistan medyası olsun, hepsi resimlerle görüntülerle yapılan katliamı belgelemiştir.

30 yıldan beri süren Türk devletinin Kürdistan’daki savaşında da mı hiç sivil öldürülmedi? Türk ordusu kaç bin Kürt’ün evini, köyünü yıktı yaktı. Minibüsleri yakarak ‘korucuları’ bile katletmedi mi? Bu suçları da hiçbir zaman kabul etmedi. Yine Kürdistan’da çıkan ya o toplu mezarlar? Hergün ortaya çıkan bu barbarlıktan da mı TC sorumlu değildir?

Türkiye Cumhuriyeti inkar ve imha üzerine kurgulanmış bir ‘HAYDUT’ devletdir. Aslında TC’nin gerçek anlamı terör cuntası olması gerekir. Ortadoğu ve Arap Müslüman coğrafyasında haydut rejimler ve kirli devletler yok olurken, neden TC terör cuntası dünyanın gözü önünde bu barbarlığa devam etmektedir? Ya Amerika ya Avrupa kör müdür? Birleşmiş Milletler sağır mıdır?

İsrail, Filistin topraklarına hava ya da kara saldırısı yaparsa, tüm TC basınında birinci haber olur. İsrail ordusunun en ufak hareketini görür. Herkes tek taraflı her konuda ‘İsrail’i suçlar ve lanetler. Ya kendi kirli suçlarını neden görmezler? Neden gerçekleri yazmazlar?

Peki ya bu terör cuntası TC neden hala ‘İslam’ ve Müslümanlık kimliği arkasında saklanır? İslamiyette en büyük suç inkar ve yalan değil midir? Bile bile inkar Allah’a karşı şirk haşa küfür değil midir?

Son Dışişleri Bakanlığı’nın açıklamasına göre ‘Kürtler’ yalan söylüyor. Ya biz Kürtler birbirimizi öldürdük. Ya da uzaydan bombalar yağdı. Haydut TC neden hiçbir zaman suçunu kabul etmez, özür dilemez Kürtlerden?

Amerika olsun, İsrail olsun ya da onların orduları olsun, buna NATO’da dahil, sivil kayıpları kabullenir. Özür diler. Her ne kadar özürün katliamdan sonra manası az bile olsa. Ama yine de suçu kabullenmek bir vicdan, bir ahlak konusudur. Türk devleti neden bu kadar ordusu ve basınıyla ahlaksız ve vicdansız?
Neden insanlıkdan nasip alamamış? Terör cuntası Türkiye devletini bin kere kınamak gerek. Milyon kere. Gerçek İslam’ın düşmanı AKP ve Erdoğan’da gitmelidir. Bu zulüm 10 yıldır onların parmağı eliyle yapılmaktadır.

Allah’dan başka tek olan hiçbir şey yoktur. Ne tek millet ne de tek devlet ne de tek vatan ya da tek dil Müslümanların hedefi olamaz. Bu Allah’a karşı gelmek ve inkar küfür demektir.

Hala Erdoğan ve onun ele geçirdiği haydut TC devleti ve ordusu insanlık suçu işlemektedir. Tüm insanlık ve Müslümanlar bu münafıklara karşı İslamiyetin özü ve Kuran’ın adaletiyle mücadele etmelidir. Allah insanlığı ve dünyamızı haydut terör cuntası gibi sistemlerden korusun.

Hiç yorum yok: