3 Mayıs 2012 Perşembe

Redhack 'Sütü Bozukları' Hackledi!

Redhack, öğrencilerin zehirlenmesine neden olan sütleri dağıtan firmaların sitelerini hackleyerek, "Sütü bozuk insanların iktidar olduğu bir ülkede sütlerin bozuk olması normaldir. Size de cemaatinize de bundan sonra rahat yok" dedi.

Redhack (Kızıl Hack) isimli hacker grubu, "Okul sütü projesi" kapsamında dağıtılan ve birçok ilde yüzlerce öğrencinin zehirlenmesine neden olan sütlerin ihalesini alan firmaların sitesini hackledi. Hacklenen sitelere, "Aslında sizi hack'lemedik, 'psikolojik' olarak öyle görüyorsunuz. Duyduk ki, bozuk süt ihalesini alan sizmişsiniz, o bölgede dağıtan da sizmişsiniz. Uğrayalım da bu 'sütü bozuklar' kim bir görelim dedik. Yok yanlış anlamayın, sadece siz suçlu değilsiniz, sizin gibilerin 'badem bıyığına' ve hacı yağı kokusuna bakarak ihaleleri 'peşkeş' çektirenlerdedir asıl suçlu. Sütü bozuk insanların iktidar olduğu bir ülkede sütlerin bozuk olması normaldir. Size de cemaatinize de bundan sonra rahat yok! Çünkü artık RedHack var" notu düşüldü.

Redhack twitter üzerinden şu mesajları yayınladı:

* İnsanlar inek yerine konuldu ama inek yerine koyduklarının birgün onları sağacağını düşünemediler. Sağmak için geliyoruz bizi bekleyin ;))

* Çocukların süte hassasiyeti bizim de "sütü bozuklara" hassasiyetimiz var ;) Hack falan yok; Her şey psikolojik "what is matrix" hesabi ;)
RedHack'ın saldırılarına uğrayan süt dağıtımı yapan şirketler ise şunlar:

İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu: Yavuz Blok Bims İnş. Malz. Gıda Tic. A.Ş pilot ortaklığında Gülsan Gıda A.Ş-Mar Tüketim A.Ş-Mamsan Gıda A.Ş-Bakraç Süt ve Süt Ürünleri Ltd. Şti

Doğu Anadolu ve Ege Bölgeleri: Dimes Gıda San. Tic. A.Ş pilot ortaklığında Pınar Süt Mam. San. A.Ş-Balkan Süt Ür. San. Tic. Ltd. Şti

Akdeniz bölgesi: Yörükoğlu Süt ve Ürn. San. Tic. pilot ortaklığında Güney Süt San. ve Gıda Mad. Tic. A.Ş-Oğuz Gıda San. ve Tic. A.Ş-Akbel Süt Ürn. San. Tic. A.Ş

Marmara ve Karadeniz bölgeleri: Ak Gıda San. ve Tic. A.Ş pilot ortaklığındaki Sütaş Süt Ürünleri A.Ş-Danone Tikveşli Gıda ve İçecek San. Tic. A.Ş- Tat Konserve San. A.Ş-Yörükler Dış Tic. A.Ş.

ANF NEWS AGENCY

Hiç yorum yok: